ارتباط با ما

0910420109802177697327info[at]Chaprang.com

شنبه تا چهارشنبه از 9:00 تا 19:00 پاسخگوی شما هستیم.

سوالات متداول

ممکن است سوال شما اینجا پاسخ داده شده باشد.

چگونه سفارش دهم؟

امکان سفارش به صورت آنلاین از طریق سایت و صفحه محصولات، از طریق تلگرام، ایتا و از طریق تماس تلفنی وجود دارد. بنا به انتخاب خود می‌توانید از هر روشی که راحت‌ترید سفارش خود را ثبت کنید. اگر سوالی دارید، مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود.

چند روزه سفارشم را تحویل می‌گیرم؟

تلاش ما این است که در سریع‌ترین زمان ممکن کلیه سفارشات را تحویل دهیم. چاپ روی لیوان و ماگ تا سه‌روز کاری، ساک پارچه‌ای و نایلون تبلیغاتی 12 روز، اقلام چاپی دیگر نظیر تی‌شرت، کلاه، پازل و … سه روز برای پروسه چاپ و ارسال زمان نیاز است. در صورتی که سفارش شما پیش از ساعت 12 ثبت شده باشد، در همان روز پروسه چاپ آغاز خواهد شد.

ارسال سفارشات توسط پست و پیک (تهران) و باربری صورت می‌گیرد.

آیا می‌توانم سفارشم را لغو کنم یا تغییر دهم؟

بله البته. تا زمانی که محصول شما چاپ نشده (در محصولات چاپی) و ارسال نشده (در محصولات آماده) امکان لغو سفارش وجود دارد. تلاش می‌کنیم به سرعت سفارش شما را لغو کنیم اما ثبت فرم برای لغو سفارش به معنی لغو شدن نهایی نیست. برای این منظور بهتر است به جای پر کردن فرم، با ما تماس بگیرید.

آیا امکان مراجعه حضوری وجود دارد؟

ما از دیدار حضوری با شما بسیار خوشحال می‌شویم. متاسفانه به علت کرونا دفتر چاپرنگ به محل چاپخانه منتقل شده و تا اطلاع ثانوی امکان مراجعه حضوری برای مشتریان محترم وجود ندارد. به امید خدا به زودی با راه‌اندازی مجدد دفتر خارج از فضای چاپخانه افتخار میزبانی شما را خواهیم یافت.

آیا امکان تخفیف در تیراژ بالا وجود دارد؟

بله البته. برای این منظور با ما تماس بگیرید تا در مورد تیراژ و جزئیات بیشتر صحبت کنیم.

سؤالات متداول

فرم تماس با ما

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .